אביזרים אורתופדיים

חנויות ומעונים אורתופדיים, מוכרים היום מוצרים שונים לכל סוגי האוכלוסייה, כגון קשישים שזקוקים למוצרי עזר, אנשים שצריכים מגני מפרקים לאחר ניתוח של החלפת מפרקים, מוצרים לאחר שבר או נקע, מדרסים ליציבות ותיקון של כף הרגל, מוצרים נגד החלקה באמבט או במקלחת ועוד הרבה אביזרים אורתופדיים שניתן למצוא במכונים המורשים ברחבי הארץ. חלק גדול ממוצרים אלה, מסובסדים ע"י קופות החולים. ישנם אנשים שסובלים ממוגבלויות פיזיות שונות בפעולות יום יומיות בשל מחלות, פציעות או תאונות. גם אלה שמתקשים להתלבש או לגרוב גרביים, יכולים למצוא אביזרי עזר שונים שעשויים לסייע להם במטלות יום יומיות שהן הכרחיות.

פתרונות אורתופדיים שמעניקים איכות חיים

 

אנשים רבים שסובלים מסוכרת, דורבן, מוגבלויות פיזיות  בגלל ניתוחים שונים ועוד, חייבים לרכוש אביזרים אורתופדיים, על מנת להקל על עצמם את החיים כמו פעילויות הכרחיות ביום, יום. זה בעצם השירות והמטרה של מכונים אורתופדיים כמו ש.ש אורתופדיה,  המחזיקים בכל מיני מוצרים שמסייעים באיכות חיים טובה יותר למי שסובל מבעיות שונות בתחום האורתופדיה מכון ש.ש. אורתופדיה בהנהלתה של שרה שכטר, אשר היא בעלת ניסיון מעל ל-18 שנה, המעניקה את הייעוץ המקצועי ביותר ואת היחס האישי והאדיב ללקוחותיה, תוך התמקדות בבעיה ומציאת פתרונות הולמים.

בין המוצרים האורתופדיים המקצועיים שקיימים במכון האורתופדי ש.ש אורתופדיה בבני ברק קיימים גם עזרים שונים שמונעים בעיות בגב, נמכרים במכונים השונים למוצרי אורתופדיה. כדאי תמיד להתייעץ עם המוכרים לגבי סוג המוצרים שיש לרכוש. למשל קשישים שמתקשים להוריד חפצים בגובה, יכולים לרכוש עזרים כגון מקלות תפיסה לחפצים שמאפשר את ההרמה של החפצים השונים.

מוצרים אורתופדיים שונים שהם אביזרי עזר לבית

 

תחבושות אלסטיות מיוחדות לחיזוק הקרסול, משענות גב אשר תומכים בצוואר ובגב ממי שסובל ממחושים באזורים אלה, כרית לשינה בעלת מבנה אנטומי אפילו סכו"ם זוויתי שמאפשר אחיזה פשוטה ונוחה לבעלי המוגבלויות השונות שיש להם בעיות בפרקי כף היד, יכולים לסייע להם רבות.אביזרים אורתופדיים נועדו לא רק להקלה כי אם לחוסר תלות של הסובלים מבעיות אורתופדיות שונות ועצמאות שהיא אף הכבוד העצמי שלהם. גם ידיות מיוחדות למי שמעוניין לקום מכיסא, הגבהה לאסלה, כסאות מתקפלים ובטיחותיים שמונעים החלקה למקלחת, תוכלו למצוא בחנויות למכירת מוצרים אורתופדיים. במכון ש.ש אורתופדיה  בבעלותה של שרה שכטר, מבינים לליבם של הלקוחות בכל רובד הגילאים ומציעים להם שירות מקצועי מהימן ואנושי.

היכן מומלץ לרכוש אביזרים אורתופדיים?

 

יש לרכוש אביזרים אורתופדיים רק ממכונים מורשים וותיקים, כאלה שהם בסבסוד עם כל קופות החולים שיש בהם צוות  מיומן בתחום האורתופדיה. אם אתם מאזור המרכז תוכלו להגיע לבני ברק למכון האורתופדי הידוע בשם ש.ש. אורתופדיה הקיים כבר שנים רבות ומסובסד באמצעות כל קופות החולים. במכון תקבלו יחס אדיב ומקצועי, אוזן קשבת וייעוץ לגבי המוצרים שעשויים לסייע לכם בתפקוד היום יומי.