לייעוץ והזמנות התקשרו או מלאו פרטים

חנות אורתופדיה

 

אנשים רבים זקוקים לכל מיני סוגים של אביזרים אורתופדיים, אם לשמירה על גום מפני נזקים או אלה שעברו ניתוחי מפרקים, נקעו או שברו גפיים ומעוניינים במוצרי עזר שונים שיקלו עליהם. מוצרים אלה, ניתן למצוא רק אצל חנות אורתופדיה שמתאימה באופן אינדיבידואלי לכל אחד את מוצרי העזר הנחוצים לו. בכל מכון אורתופדי או חנות, ניתן יהיה למצוא צוות מקצועי, אשר ייעץ ויתאים עבורכם מוצרים שונים על פי הצורך או שיתאים לכם מוצרים בהמלצת הרופא האורתופד ששלח אתכם לרכוש מוצר אורתופדי מסוים, אם מדרסים ביו מכאניים למי שסובל מדורבן, פלטפוס או בעיה ביציבות הגוף בשל משקל עודף או היחלשות העצמות של השלד עם הגיל המתקדם.

 

גם אנשים שזקוקים לתמיכה באזור הרגליים והידיים, יזדקקו לתחבושות אלסטיות מקצועיות אשר ניתן לרכוש אצל חנות אורתופדיה כמו ש.ש. אורתופדיה, העוסקת כבר למעלה מ-18 שנה בתחום המוצרים האורתופדיים בבעלותה של הגברת שרה שכטר, אשר מייעצת ומתאימה את המוצרים האורתופדיים במדויק , תוך מתן פתרונות הולמים והקלה במחושים בעקבות מכשור אורתופדי מהסוגים השונים.. ישנם ילדים להורים קשישים או לאלה שעברו ניתוחים שונים שמגיעים למכונים האורתופדיים, על מנת לרכוש עבור קרוביהם הליכון, עגלת נכים, מקל הליכה או התאמת פרוטזות עבור נכים שעברו ניתוחי קטיעת גפיים או ידיים.

 

מי עוד זקוק לרכוש ציוד אורתופדי בחנויות האורתופדיה?

 

יש לציין כי גם אנשים מהשורה שהם אינם בהכרח חולים כמו ספורטאים או אנשים שסבורים כי הגיע הזמן לשמור טוב יותר על גופם והם מתעניינים במדרסים, או נעליים אורתופדיות שעשויות להקל עליהם בהליכה ובתפקודם היום יומי. גם נשים הרות אשר נמצאות בחודשים מתקדמים להריונן זקוקות לנעליים אורתופדיות או למדרסים, בכדי להקל  על הלחץ בגב התחתון ולפיזור נכון של משקל הגוף הלוחץ על כפות הרגליים.

 

ההמלצה של רופאים אורתופדים היא לרכוש נעליים נוחות שתשרתנה את הנשים ההרות עד ללידה. הכוונה היא כמובן לנעליים אורתופדיות נוחות שכל אישה הרה בשלבים המתקדמים של ההיריון זקוקה להן. ההתאמה של מוצרים אורתופדיים שונים שרוכשים אצל חנות אורתופדיה הינה חשובה לנוחות ולמרפא של אזורים שונים בגוף הסובלים ממחושים שונים כגון הגב, הצוואר, כפות הרגליים וכדומה. מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ במכון ש.ש. אורתופדיה בבני ברק, כך שניתן יהיה לקבל מענה מקצועי והתאמה מדויקת. במכון ש.ש אורתופדיה, תמצאו אוזן קשבת, שירות אדיב ורכישת מוצרים מתאימים תוך חוויית קנייה מקסימאלית שתסייע למטופלים בחיי היום, יום.

 

ש.ש אורתופדיה- חנות האורתופדיה הוותיקה במרכז

 

אם ברצונכם למלוא חנות אורתופדיה מובילה, כדאי כי תחפשו את ש.ש אורתופדיה הנמצאת בבני ברק. זוהי אחת מחנויות האורתופדיה המוכרות בארץ, כך שניתן יהיה להגיע ולקבל ייעוץ והתאמה של כל סוגי האביזרים האורתופדיים. החנות מחזיקה בצוות של מומחים שעובדים שנים בתחום ומחזיקים בציוד עדכני ומשוכלל להתאמת האביזרים השונים לכל מטופל. החנות עובדת עם כל קופות החולים בארץ ומעניקה שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח. המכון הוא בעל ניסיון של למעלה מ-18 שנה ובהנהלתה של שרה שכטר, אשר החליטה לסייע לאנשים עם בעיות אורתופדיות, היות וגם היא סבלה מבעיות אורתופדיות והחליטה שהיא מבצעת הסבת מקצוע ורואה בעבודתה כשליחות.