לייעוץ והזמנות התקשרו או מלאו פרטים

מדרסים אורתופדיים 

 

ישנם כאלה שסבורים כי מדרסים נועדו לאנשים שיש להם בעיות בכף הרגל. יש לציין כי הגדרה זו אינה כה מדויקת, היות וישנם כאלה שמעוניינים לשמור את כפות רגליהם שמהווים את הבסיס לגוף. להשכלה הכללית, מדרסים אורתופדיים, נועדו גם לילדים כמו למשל כאלה הסובלים מפלטפוס או חיילים שעושים שימוש באופן קבוע במדרסים. המדרסים נועדו לפזר בתורה שווה את משקל הגוף, במיוחד לאלה שמתרוצצים הרבה או שעבודתם מצריכה עמידה למשך שעות רבות ביום. אנשים כגון זבנים או סוכני שטח, יעדיפו להשתמש עם מדרסים, מה שיקל עליהם בעבודתם.

 

האמת היא שאף אחד מאתנו לא נולד עם כף רגל מושלמת וישנם רבים אשר נולדו עם בעיות שונות בכף הרגל, כך שהרופא האורתופד ימליץ בחום על  מדרסים שיהיו אורתופדיים מה שמקנה התאמה מלאה לכף הרגל לכל אחד באופן אינדיבידואלי. אבחון מוקדם של בעיות בכפות הרגליים, יכול למנוע נזק אורתופדי בעתיד.

 

מדרסים אורתופדיים –  שומרים על יציבות הגוף

 

אנו כבר יודעים, כי חוסר יציבות גורם לפציעות ולכן, מומלץ להתייעץ עם הרופא האורתופד לגבי סוג מדרסים אורתופדיים אשר יש להתאים לכל אחד על פי הבעיה הספציפית אשר ממנה הוא סובל בכפות הרגליים. גם אנשים אשר סובלים מדורבן ויהיו זקוקים למדרסים מיוחדים, כך שיקלו עליהם את ההליכה. גם אם קיימת איזו שהיא דפורמציה, מדרס נכון, עשוי לטפל בבעיה אך רק אם הוא מותאם אישית ע"י אורתופד. הרופא האורתופד, ישלח את מטופליו למכון אורתופדי מורשה אשר יתאים את המדרסים על פי מבנה כף הרגל. יש לדעת כי את המדרסים יש להחליף אחת לשישה חודשים היות ועם הזמן הם מבלים ואינם יעילים כפי שהיו כאשר רכשתם אותם.

 

סוגים שונים של מדרסים אורתופדיים

 

ניתן למצוא סוגים שונים של מדרסים אורתופדיים, כמו למשל מדרסים ביו מכאניים, אשר שמיועדים לאנשים שנמצאים כל העת בתנועה. מדובר בעצם על מדרסים קשים שיתאימו לאנשים שכף רגלם סובלת מגמישות יתר. אנשים אלה סובלים לרוב מפלטפוס חזק בעל קשת שהיא אורכית שקורסת בעקבות עומס הגוף. לרוב מדרסים אלה, יתאימו לאנשים בעלי משקל כבד, או אלה אשר סובלים מתהליך שחיקה מתקדם. כדאי להביא עמכם את הנעל שאתם נוהגים לנעול אותה הרבה, כך שהמדרסים יותאמו לנעל במיוחד.

 

ככל שהמכון האורתופדי יהיה וותיק ומוכר, כך תהיו שקטים יותר שאתם נמצאים בידיים טובות. אחד מהמכונים האורתופדיים הידועים והוותיקים  בישראל הינו ש.ש. אורתופדיה, הנמצא בבני בר, בבעלותה של שרה שכטר, אשר ביצעה הסבת מקצוע בגלל בעיות אורתופדיות אישיו שלה. היום הגב' שכטר מנהלת את מכון ש.ש. אורתופדיה ביד רמה והיא מטפלת ומעניקה ייעוץ מקצועי ואדיב ומתן פתרונות הולמים ללקוחות רבים, הסובלים מבעיו שונות בתחום האורתופדיה. המכון מציע ציוד אורתופדי לספורטאים מקצועיים ולאנשים מן השורה, מוצרים אורתופדיים לחולי סוכרת, תומכים ומגנים לגפיים, חגורות גב, חגורות היריון, אביזרים לתמיכה בשבר, גרביים מיוחדות, כריות שינה אורתופדיות ועוד. כמו כן, ניתן למצוא את כל מוצרי ד"ר גב ועוד. ש.ש. אורתופדיה, מכבד מרשמים רפואיים מטעם כל קופות החולים בארץ ומציעים יחס אדיב ומקצועי לכל לקוח.