מדרסי ספורט

 

מדרסים הינו מונח כללי שמתאר אביזר שמוחדר לנעליים. ישנן רמות שונות וחומרים שונים שמהם מייצרים את המדרסים. כדאי לדעת לגבי השיטות השונות של ייצור מדרסי ספורט למשל לאלה שעוסקים בענף ומעוניינים לשמור על כפות רגליהם ועל יציבות מרבית תוך הפחתת הנזק לגוף בשל הפעילות המאומצת שהם מבצעים מדי יום והכוונה היא לספורטאים מקצועיים העוסקים כבר שנים בענפי הספורט השונים.

 

לרוב, כל המדרסים היום, מותאמים באמצעות מחשב, כאשר הספורטאי דורך על משטח עם חיישנים ואז, מתקבלת תמונה דו ממדית של דריכה סטטית. המדרסים מיוצרים מחלקים שונים ולרוב מדובר על בין 8-13 חלקים של מדרסים. שיטת המדידה בטכנולוגיה ייחודית היא זו שמקנה תוצאות מדויקות של מידת המדרס שתהיה מדויקת לרגליו של כל ספורטאי.

 

 

מדרסים לספורטאים מסוג SPTC

 

המדרסים, משפרים את מחזור הדם, תומכים בכף הרגל ואינם לוחצים עליה כך שהמשקל של הגוף מתפזר וגורם להקלה, במיוחד בפעילות מאומצת  בענפים השונים בתחום הספורט. מכונים אורתופדים מקצועיים, מתאימים את מדרסי ספורט על פי הענף הספציפי שבו עוסק הספורטאי, אם ריצה, רכיבה על אופניים, גולף, טניס, כדורגל, כדורסל ועוד.

 

המדרסים הם בולמי הזעזועים הטובים ביותר עבור כולם ובמיוחד עבור הספורטאים. המדרסים אף מונעים את היווצרותן של שלפוחיות ויבלות בכפות הרגלים, מייצבים את כף הרגל, מפחיתים את הופעת הנקעים ברגל ואף מזרזים את ההחלמה מהם.  לוקח אמנם זמן עד שהספורטאי מתרגל למדרסים החדשים שהותאמו עבורו במיוחד, אך הדיוק של המדרס בכף הרגל, תורם רבות להקלה על העומסים בכפות הרגלים, במיוחד לאחר פעילות מאומצת כגון ספורט.

 

ההבדל בין מדרסי ספורט לבין סוגים אחרים של מדרסים

 

קיימים הבדלים מהותיים, לבין מדרסי מדף, מדרסים לאנשים הסובלים מבעיות אורתופדיות או מחלות שונות, לבין מדרסי ספורט. מדרסים המיועדים לספורטאים, חייבים להיות מיוצרים ע"י היצרנים המובילים בעולם, כאשר יש לשלב רמות שכבות שונות שמשתנות על פי אופי הפעילות וצרכי כף הרגל של כל ספורטאי.

 

מדרסי הספורט האיכותיים של ש.ש. אורתופדיה

 

אם אתם פעילי ספורט מובהקים, לבטח תצטרכו מדרסי ספורט לבלימת זעזועים בעת הפעילות הספורטיבית. המכון האורתופדי ש.ש. אורתופדיה הקיים כבר שנים רבות ונמצא בני ברק, מצויד במכשור המתקדם ביותר להתאמת המדרסים על פי המבנה האנטומי של כף הרגל והנתונים הנוספים של כל ספורטאי על פי העיסוק הספציפי שבו הוא משתתף בענף הספורט. הצוות המיומן של ש.ש. אורתופדיה, יסייע לכם לבחור את המדרסים האידיאליים בדרך המקצועית תוך ייעוץ צמוד ושירות אדיב. בשל ניסיונה הרב של שרה שכטר, בעלת מכון ש.ש אורתופדיה הנמצא בבני ברק, בתחום ההתאמה של המוצרים האורתופדיים עבור הספורטאים תהיה מדויקת. לשרה שכטר, יש ניסיון וותק של עשרות שנים, כך שיש לה ניסיון רב גם עם לקוחות כגון ספורטאים, כאשר היא מייעצת ומגיעה לעומק הבעיה ולהתאמה מקצועיות של מוצרים שיסייע לספורטאים בעת עבודתם.

לייעוץ והזמנות התקשרו או מלאו פרטים