לייעוץ והזמנות התקשרו או מלאו פרטים

סנדלים אורתופדיות

 

כל משקל הגוף שלנו, מונח על כפות רגלינו, כדאי תמיד לו להקשות עליהן ולכן, רק נעליים שיקלו על כפות הרגליים כמו למשל בקיץ אם תרכשו סנדלים אורתופדיות, הם אלה שיקלו עליכם בהליכה נוחה ונעימה יותר, כאשר הגוף יציב ואין לחץ על עמוד השדרה או כפות הרגליים. חשוב לא להגיע למצב של כאבים חזקים באזורים כגון הרגליים או הגב התחתון ולמהר לרכוש נעליים מתאימות בחנויות לנעליים אורתופדיות וכן מדרסים שניתן לרכוש במכונים האורתופדיים הפזורים ברחבי הארץ.

 

נעליים או סנדלים אורתופדיות, אינם שונים במראם מנעליים או סנדלים רגילות וניתן למצוא דגמים מרהיבים לו ולה. באמצעות נעליים או סנדלים שיהיו אורתופדיות, תוכלו הקל המון ולהפוך את הכאבים לנסבלים. מדובר על טכנולוגיות חדישות ולא כל נעל או סנדל אורתופדית מתאימה לכל אחד וההתאמה היא חשובה לכל אחד באופן אינדיבידואלי.

 

שמירה על אורח חיים בריא באמצעות סנדלים אורתופדיות

 

על מנת לשמור על אורח חיים בריא, כדאי כי רכשו נעליים  או סנדלים אורתופדיות, כאשר אתם מגיעים לחנות מובחרת שמשווקת סוג נעליים ספציפי זה. הטכנולוגיה של ייצור נעליים או סנדלים שהן אורתופדיות, מאפשרת סוליה יציבה ופנים סנדל או נעל שהיא גמישה ונוחה.  ניתן בהחלט עם המבחר הרב של סנדלים ונעליים אורתופדיות לבחור נעל נוחה שתקל עליכם במהלך היום.

 

כאשר בוחרים סנדלים או נעליים אורתופדית, יש לדעת כי נעליים אלה הם בעצם בולמי זעזועים וזאת תודות לחומרים האיכותיים שבהם משתמשים לבניית הנעל או הסנדל וייצורה

 

התאמת הסנדלים האורתופדיים לעיסוק המקצועי

 

אנשים רבים כגון אחיות, רופאים, זבנים, עובדי ייצור, מחפשים סנדלים אורתופדיות או נעליים שיתאימו לסוג המקצוע. יש להתאים נעליים מאסיביות אשר יתמכו בשלד ובמיוחד בעומס על כפות הרגליים. אנו כבר מודעים לעובדה, כי אורח החיים המודרני, חושף אותנו לבעיות  בריאותיות ובמיוחד לבעיות אורתופדיות. כדאי לרכוש ולהתאים, נעלים אורתופדיות  בחנויות או במכונים אורתופדיים שמציעים למכירה גם נעליים שתהיינה אורתופדיות , אופנתיות ונוחות.

 

יש לבחור חנות וותיקה או מכון אורתופדי כגון ש.ש אורתופדיה הנמצאת באזור בני ברק  ומציעה שירות אדיב ומקצועי וייעוץ אישי לכל מי שמעוניין לרכוש מוצרים אורתופדיים.את מכון ש.ש פתחה שרה שכטר לאחר שכבר צברה ניסיון של 18 שנה והחליטה כי היא מעוניינת לשרת לקוחות שיש להם בעיות אורתופדיות שהיא תוכל לייעץ להם ולהקל עליהם בכאבים השונים. מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ מקצועית, כך שתוכלו לקבל שירות אדיב ויחס אישי.

 

בחנות יש את כל המוצרים והאביזרים האורתופדיים גם לאנשים שעברו ניתוחים, לקשישים שזקוקים לאביזרים שונים, לאנשים שמעניינים להתאים מדרסים אורתופדיים בהתאמה אישית, אביזרים כגון תחבושות אלסטיות , גרביים אורתופדיות , מגני ברכיים ומגני פרקים בכלל ועוד. ש.ש אורתופדיה, עובדת עם כל קופות החולים בארץ.