ציוד אורתופדי

לכל אחד מאתנו, עשויות להיות בעיות פיזיות שונות שחלקן קשורות ליציבה ולעמוד השדרה. אין זה מפתיע, שהיום כל התחום של ציוד אורתופדי הולך ותופס תאוצה. אנשים היום מודעים המון לבעיות השונות בתחום האורתופדיה היות ובגלל אורח החיים המודרני שאנו מצויים בו, כגון ישיבה של שעות מול המחשב, הרבה סובלים מבעיות בגב ובחוליות הצוואר שיש לטפל בהן, בכדי להמשיך ולתפקד בעבודה ובחיי היום יום בכלל. למשל בעיות כגון עקמת בגב, מצריכה חגורת גב שיש ללבוש אותה למשך תקופה ארוכה. גם נעליים אורתופדיות היום, הפכו להיות מבוקשות והן קשורות לאביזרים האורתופדיים הנמכרים בחנויות ומכונים אורתופדיים הנמצאים ברחבי הארץ.

ניתן למצוא חגורות גב במגוון דגמים ודרגות, המתאימות לעקמת בכל שלביה, אשר משפרות אותה עד ליישור הסופי של הגב. חשוב לדעת, כי ככל שמטפלים מוקדם בבעיות כגון עקמת, כך הריפוי יהיה קל יותר.


פנייה לרופאים אורתופדיים שמכוונים את המטופלים לרכישת ציוד אורתופדי

 

לרוב, אנשים אינם יודעים מהו ציוד אורתופדי הנדרש להם, רק לאחר שהם פונים לרופאים אורתופדיים, אשר עורכים את הבדיקות והצילומים השונים, כך שרק באמצעות אביזרים אורתופדיים שמותאמים על פי הבעיה הרפואית- אורתופדית, ניתן יהיה למצוא את הציוד הנכון. המכונים האורתופדיים, מתאימים את הציוד דרוש באמצעו מכשור מתקדם, על מנת ליצור התאמה מדויקת של הציוד או המכשור הדרוש למטופל להקלה על מחושיו או תמיכה באיברים שונים בגוף שנפגעו, אם ממחלה, תאונה וכדומה.

גם אביזרים שונים שנועדו להקלה על חולים וקשישים כגון עגלת נכים, פרוטזות לרגליים או לידיים, מקלות הליכה וציוד עזר כגון כיסאות למניעה מהחלקה בחדר האמבט או המקלחת, מקל לתפיסת חפצים שקשה להגיע אליהם הינם רק חלק של ציוד אורתופדי המשווק במכונים והחנויות למכירת מוצרים שונים הקשורים לתחום האורתופדיה .


ש.ש אורתופדיה ציוד אורתופדי איכותי ומקצועי

 

ש.ש אורתופדיה, הינו מכון אורתופדי שנפתח על ידי שרה שכטר, אשר החליטה שהיא עוברת הסבה מקצועית לאחר שחוותה אף היא עקב עבודה מאומצת בעיות אורתופדיות והחליטה ללמוד ולהתמקצע בענף הציוד האורטופדי ולהקדיש מהידע והניסיון שצברה עם השנים ללקוחות שמתקשים בפעילות יום יומית עקב עבודה או קשיים בחיי היום יום גם בבית בשל בעיות גב, צוואר, מפרקים מחלות גרוניות כגון סכרת, ציוד לקשישים, לחולים אחר ניתוח  אורתופדי ועוד.

אם ברצונכם להתייעץ באחד מהמכונים אורתופדיים במרכז הארץ, תוכלו למצוא את אחד מהמכונים האורתופדיים המובילים- ש.ש אורתופדיה הנמצא בבני ברק. במכון ניתן למצוא צוות מקצועי ואמין, שייעץ ויתאים לכם ציוד אורתופדי מתאים על פי הבעיה שממנה אתם סובלים. התאמת הציוד נעשית בשיטה טכנולוגית מתקדמת, כגון התאמת מדרסים לכף הרגל אם לאנשים הסובלים מבעיות כגון דורבן פלטפוס או כאלה שהם ספורטאים או אנשים שמעוניינים לשמר את כפות הרגליים ולגרום ליציבה נכונה של השלד. מכון ש.ש. אורתופדיה עובד עם כל קופות החולים בארץ ומעניק שירות אדיב ומקצועי.